Artikelcode (SKU): 110647 SKU leverancier: 2600-22-XT-HP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110647
EAN 7311518160777
SKU leverancier 2600-22-XT-HP
Merk BAHCO
Lengte 550 MM
Gewicht 540 G
BETMS laser markering 22 "
Tanden per inch 9/10 TPI
Bladdikte 1.03 mm in
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Superior™ handzaag, ERGO™, voor gips- en spaanplaten, 9/10 TPI, 22", 550mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: