Artikelcode (SKU): 111235 SKU leverancier: NP-22-U7/8-HP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111235
EAN 7311518034399
SKU leverancier NP-22-U7/8-HP
Merk BAHCO
Lengte 550 MM
Gewicht 420 G
Tanden per inch 7/8 TPI
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer PrizeCut™ handzaag, voor kunststof, laminaat, hout, zachte metalen, universele vertanding, 7/8 TPI, 22", 550 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: