ProfCut™ handzaag, voor gips- en spaanplaten, extra geharde vertanding, 7/8 TPI, 22", 550 mm
ProfCut™ handzaag, voor gips- en spaanplaten, extra geharde vertanding, 7/8 TPI, 22", 550 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111251 |
| EAN | 7311518263362 |
| SKU leverancier | PC-19-GT7 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 475 MM |
| Gewicht | 370 oz |
| Tanden per inch | 7/8 TPI |
| Bladdikte | 0.83 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 111251 |
| EAN | 7311518263362 |
| SKU leverancier | PC-19-GT7 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 475 MM |
| Gewicht | 370 oz |
| Tanden per inch | 7/8 TPI |
| Bladdikte | 0.83 mm in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw