Artikelcode (SKU): 110667 SKU leverancier: 3180-14-XT11-HP
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110667
EAN 7311518181390
SKU leverancier 3180-14-XT11-HP
Merk BAHCO
Lengte 350 MM
Gewicht 515 oz
Tanden per inch 11/12 TPI
Bladdikte 0.75 mm in
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Superior™ kapzaag, ERGO™, voor kunststof, laminaat, hout, zachte metalen, 11/12 TPI, 14", 350mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: