Artikelcode (SKU): 111246 SKU leverancier: PC-12-14-PS
Specificaties
Artikelcode (SKU) 111246
EAN 7311518285562
SKU leverancier PC-12-14-PS
Merk BAHCO
Lengte 305 MM
Gewicht 265 G
Tanden per inch 13.5 TPI
Bladdikte 0.6 mm in
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer ProfCut™ trekzaag, voor hout en kunststof, 13,5 TPI, 12", 305 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: