Artikelcode (SKU): 187931 SKU leverancier: TJ MGB300FB
Specificaties
Artikelcode (SKU) 187931
EAN 4975364019103
SKU leverancier TJ MGB300FB
Merk TAJIMA
Lengte 300 MM
Gewicht 149 gr KG
Aantal per overdoos 12 st/pcs
Afstand tussen tanden 2,15 MM
TPI tanden per inch 13
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Zaagdikte 1,15 MM