- Bouw& Industrie
- Scheepsvaart& Watersport
- Stallen- en kassenbouw
| Artikelcode (SKU) | 145576 |
| EAN | 8716336555818 |
| SKU leverancier | 8000.568.5A05 |
| Merk | DULIMEX |
| Bewerking (oppervlaktebehandeling) | verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| DIN | 5685A |
| Kettingdiameter (schalm) | 5 MM |
| Artikelcode (SKU) | 145576 |
| EAN | 8716336555818 |
| SKU leverancier | 8000.568.5A05 |
| Merk | DULIMEX |
| Bewerking (oppervlaktebehandeling) | verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| DIN | 5685A |
| Kettingdiameter (schalm) | 5 MM |
| Breedte (schakel) | 20 MM |
| Lengte (schakel inwendig) | 21 MM |
| Breedte (schakel inwendig) | 21 MM |
| Breukbelasting (maximaal) | 125 KG |
| Materiaal | staal |
| Verpakking | bundel |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | Din 5685a |
| Finish | Verzinkt |
| D | 5 MM |
| B | 20 MM |
| T | 21 MM |
| Materiaaldikte | 5 MM |
| Volgorde_Group | 2645 |
| Volgorde_Item | 4 |
| Groepsafbeelding | 760-030e.jpg |
| Labelcode | 5685a-05e |
| Inwendige breedte | 21 MM |
| Uitwendige hoogte | 20 MM |
| Maximale belasting ter indicatie | 125 KG |
| Lengte | 30 MTR |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw