M Genovese ketting op bundel / DIN 5685A/ 05 mm / verzinkt 5685A-05E (vp=30) re
Delen:
Artikelcode (SKU): 145576 SKU leverancier: 8000.568.5A05
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145576
EAN 8716336555818
SKU leverancier 8000.568.5A05
Merk DULIMEX
Bewerking (oppervlaktebehandeling) verzinkt
Materiaal Staal
DIN 5685A
Kettingdiameter (schalm) 5 MM
Breedte (schakel) 20 MM
Lengte (schakel inwendig) 21 MM
Breedte (schakel inwendig) 21 MM
Breukbelasting (maximaal) 125 KG
Materiaal staal
Verpakking bundel
Lengte per bundel 30 m
Advies Niet geschikt voor hijsdoeleinden
Normering Din 5685a
Finish Verzinkt
D 5 MM
B 20 MM
T 21 MM
Materiaaldikte 5 MM
Volgorde_Group 2645
Volgorde_Item 4
Groepsafbeelding 760-030e.jpg
Labelcode 5685a-05e
Inwendige breedte 21 MM
Uitwendige hoogte 20 MM
Maximale belasting ter indicatie 125 KG
Lengte 30 MTR
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M Genovese ketting op bundel / DIN 5685A/ 05 mm / verzinkt 5685A-05E (vp=30) re terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: