ST CILINDERSLOTEN, SMAL, KEERBAAR 92x40mm (vp=1) ref. 1-9500-40R
Delen:
Artikelcode (SKU): 126491 SKU leverancier: 1-9500-40R
Specificaties
Artikelcode (SKU) 126491
EAN 5410247067943
SKU leverancier 1-9500-40R
Merk PARD
Cilindersparing 17 MM
Slotbediening profielcilinder
Model (voorplaat) rechte hoek(en)
Doornmaat 40 MM
Lengte (voorplaat) 245 MM
Breedte (voorplaat) 24 MM
Materiaal (voorplaat) rvs
Aantal (toeren) 1-toers
Materiaal (dagschoot) zamak (vernikkeld)
Materiaal (nachtschoot) zamak (vernikkeld)
Materiaal (slotkast) staal
Uitslag (schoot) 11 MM
Model (slot/vergrendeling) insteekcilinderslot (smaldeur, dag- en nachtslot)
Verpakt per 1 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer ST CILINDERSLOTEN, SMAL, KEERBAAR 92x40mm (vp=1) ref. 1-9500-40R terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: