ST INSTK.CIL-SLOT SMAL RS AS 72MM 35x72MM (vp=1) ref. 1-8691-35R
Delen:
Artikelcode (SKU): 125750 SKU leverancier: 1-8691-35R
Specificaties
Artikelcode (SKU) 125750
SKU leverancier 1-8691-35R
Merk PARD
Cilindersparing 17 MM
Slotbediening profielcilinder
Model (voorplaat) rechte hoek(en)
Doornmaat 35 MM
Lengte (voorplaat) 245 MM
Breedte (voorplaat) 24 MM
Materiaal (voorplaat) staal (verzinkt)
Aantal (toeren) 1-toers
Materiaal (dagschoot) messing
Materiaal (nachtschoot) messing
Materiaal (slotkast) staal
Draairichting (Europese NEN-EN) 1 en 3
Uitslag (schoot) 11 MM
Binnen- buitendraaiend naar binnen en naar buiten
Model (slot/vergrendeling) insteekcilinderslot (smaldeur, dag- en nachtslot)
Verpakt per 1 ST
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer ST INSTK.CIL-SLOT SMAL RS AS 72MM 35x72MM (vp=1) ref. 1-8691-35R terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: