Abus 158/50HB63 (vp=14) ref. 83151
Delen:
Artikelcode (SKU): 145207 SKU leverancier: 83151
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145207
EAN 4003318831515
SKU leverancier 83151
Merk ABUS
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 127 MM
Breedte beugel 26 MM
Breedte kast 51 MM
Diepte kast 23 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 8 MM