Abus 160/50HB50 B/DFNLI (vp=6) ref. 3583
Delen:
Artikelcode (SKU): 347610 SKU leverancier: 35838
Specificaties
Artikelcode (SKU) 347610
EAN 4003318358388
SKU leverancier 35838
Merk ABUS
Materiaal Verchroomd metaal Opgelast
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 110 MM
Breedte beugel 29 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 19 MM
Hoogte beugel 50 MM
Security Level 6
Diameter (beugel) 7,5 MM