Abus 180IB/50HB63 B/DFNLI (vp=6) ref. 32
Delen:
Artikelcode (SKU): 145092 SKU leverancier: 32117
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145092
EAN 4003318321177
SKU leverancier 32117
Merk ABUS
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 113 MM
Breedte beugel 25 MM
Breedte kast 53 MM
Diepte kast 25 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 8 MM