Abus 37/55HB50 B/DFNLI (vp=2) ref. 35061
Delen:
Artikelcode (SKU): 347996 SKU leverancier: 35061
Specificaties
Artikelcode (SKU) 347996
EAN 4003318350610
SKU leverancier 35061
Merk ABUS
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 108,5 MM
Breedte beugel 27,5 MM
Breedte kast 62,5 MM
Diepte kast 31 MM
Hoogte beugel 50 MM
Security Level 10
Diameter (beugel) 11 MM