Abus 55/40HB63 vs. (vp=12) ref. 4762
Delen:
Artikelcode (SKU): 145159 SKU leverancier: 04762
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145159
EAN 4003318047626
SKU leverancier 04762
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 21 MM
Breedte kast 38 MM
Diepte kast 13 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 4
Diameter (beugel) 6 MM