Abus 64TI/30HB60 B/DFNLI (vp=6) ref. 563
Delen:
Artikelcode (SKU): 348298 SKU leverancier: 56388
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348298
EAN 4003318563881
SKU leverancier 56388
Merk ABUS
Materiaal Titalium Opgelast
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 90,5 MM
Breedte beugel 16 MM
Breedte kast 30 MM
Diepte kast 13 MM
Hoogte beugel 60 MM
Security Level 4
Diameter (beugel) 5 MM