Abus 64TI/40HB40 B/DFNLI (vp=6) ref. 563
Delen:
Artikelcode (SKU): 348330 SKU leverancier: 56392
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348330
EAN 4003318563928
SKU leverancier 56392
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 79 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 40 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 6 MM