Abus 64TI/40HB63 B/DFNLI (vp=6) ref. 563
Delen:
Artikelcode (SKU): 348339 SKU leverancier: 56393
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348339
EAN 4003318563935
SKU leverancier 56393
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 102 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 6 MM