Abus 64TI/50HB80 B/DFNLI (vp=6) ref. 564
Delen:
Artikelcode (SKU): 348363 SKU leverancier: 56400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348363
EAN 4003318564000
SKU leverancier 56400
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 128 MM
Breedte beugel 28 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 17 MM
Hoogte beugel 80 MM
Security Level 6
Diameter (beugel) 8 MM