Abus 65/30HB60 B/DFNLI (vp=6) ref. 35120
Delen:
Artikelcode (SKU): 145119 SKU leverancier: 35120
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145119
EAN 4003318351204
SKU leverancier 35120
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 93 MM
Breedte beugel 16 MM
Breedte kast 30 MM
Diepte kast 14 MM
Hoogte beugel 60 MM
Security Level 4
Diameter (beugel) 5 MM