Abus 65/30HB60 vs. (vp=12) ref. 12294
Delen:
Artikelcode (SKU): 348418 SKU leverancier: 12294
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348418
EAN 4003318122941
SKU leverancier 12294
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 93 MM
Breedte beugel 16 MM
Breedte kast 30 MM
Diepte kast 14 MM
Hoogte beugel 60 MM
Security Level 4
Diameter (beugel) 5 MM