Abus 65/40HB40 B/DFNLI (vp=6) ref. 35131
Delen:
Artikelcode (SKU): 348449 SKU leverancier: 35131
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348449
EAN 4003318351310
SKU leverancier 35131
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 77 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 40 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 6,5 MM