Abus 65/40HB40 gl.-6401 (vp=12) ref. 120
Delen:
Artikelcode (SKU): 348450 SKU leverancier: 12009
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348450
EAN 4003318120091
SKU leverancier 12009
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 77 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 40 MM
Security Level 5
Sleutelcode 6401
Diameter (beugel) 6,5 MM