Abus 65/40HB40 vs. (vp=12) ref. 4775
Delen:
Artikelcode (SKU): 145161 SKU leverancier: 04775
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145161
EAN 4003318047756
SKU leverancier 04775
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 77 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 40 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 6,5 MM