Abus 65/40HB63 B/DFNLI (vp=6) ref. 35133
Delen:
Artikelcode (SKU): 145122 SKU leverancier: 35133
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145122
EAN 4003318351334
SKU leverancier 35133
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 6,5 MM