Abus 65/40HB63 gl.-404 (vp=12) ref. 5320
Delen:
Artikelcode (SKU): 348455 SKU leverancier: 05320
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348455
EAN 4003318053207
SKU leverancier 05320
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 404
Diameter (beugel) 6,5 MM