Abus 65/40HB63 gl.-405 (vp=12) ref. 5321
Delen:
Artikelcode (SKU): 348456 SKU leverancier: 05321
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348456
EAN 4003318053214
SKU leverancier 05321
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 405
Diameter (beugel) 6,5 MM