Abus 65/40HB63 gl.-406 (vp=12) ref. 4779
Delen:
Artikelcode (SKU): 145163 SKU leverancier: 04779
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145163
EAN 4003318047794
SKU leverancier 04779
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 406
Diameter (beugel) 6,5 MM