Abus 65/40HB63 gl.-6401 (vp=12) ref. 120
Delen:
Artikelcode (SKU): 145047 SKU leverancier: 12013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145047
EAN 4003318120138
SKU leverancier 12013
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 6401
Diameter (beugel) 6,5 MM