Abus 65/40HB63 gl.-6402 (vp=12) ref. 120
Delen:
Artikelcode (SKU): 348457 SKU leverancier: 12014
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348457
EAN 4003318120145
SKU leverancier 12014
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 6402
Diameter (beugel) 6,5 MM