Abus 65/40HB63 gl.-6403 (vp=12) ref. 120
Delen:
Artikelcode (SKU): 145048 SKU leverancier: 12015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145048
EAN 4003318120152
SKU leverancier 12015
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 6403
Diameter (beugel) 6,5 MM