Abus 65/40HB63 gl.-6404 (vp=12) ref. 120
Delen:
Artikelcode (SKU): 145049 SKU leverancier: 12016
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145049
EAN 4003318120169
SKU leverancier 12016
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Sleutelcode 6404
Diameter (beugel) 6,5 MM