Abus 65/40HB63 vs. (vp=12) ref. 4778
Delen:
Artikelcode (SKU): 145162 SKU leverancier: 04778
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145162
EAN 4003318047787
SKU leverancier 04778
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 103 MM
Breedte beugel 22 MM
Breedte kast 40 MM
Diepte kast 15 MM
Hoogte beugel 63 MM
Security Level 5
Diameter (beugel) 6,5 MM