Abus 65/50HB80 B/DFNLI (vp=6) ref. 35139
Delen:
Artikelcode (SKU): 348489 SKU leverancier: 35139
Specificaties
Artikelcode (SKU) 348489
EAN 4003318351396
SKU leverancier 35139
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Verpakking Blister stuks
Totale hoogte 129 MM
Breedte beugel 28 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 18 MM
Hoogte beugel 80 MM
Security Level 6
Diameter (beugel) 8 MM