Abus 65/50HB80 gl.-507 (vp=6) ref. 4783
Delen:
Artikelcode (SKU): 145165 SKU leverancier: 04783
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145165
EAN 4003318047831
SKU leverancier 04783
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 129 MM
Breedte beugel 28 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 18 MM
Hoogte beugel 80 MM
Security Level 6
Sleutelcode 507
Diameter (beugel) 8 MM