Abus 65/50HB80 gl.-6503 (vp=6) ref. 1201
Delen:
Artikelcode (SKU): 145050 SKU leverancier: 12019
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145050
EAN 4003318120190
SKU leverancier 12019
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 129 MM
Breedte beugel 28 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 18 MM
Hoogte beugel 80 MM
Security Level 6
Sleutelcode 6503
Diameter (beugel) 8 MM