Abus 65/50HB80 vs. (vp=6) ref. 4781
Delen:
Artikelcode (SKU): 145164 SKU leverancier: 04781
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145164
EAN 4003318047817
SKU leverancier 04781
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 129 MM
Breedte beugel 28 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 18 MM
Hoogte beugel 80 MM
Security Level 6
Diameter (beugel) 8 MM