Abus 70IB/50HB80 C/EFSPP 0 (vp=6) ref. 5
Delen:
Artikelcode (SKU): 145169 SKU leverancier: 70IB/50HB80 C
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145169
EAN 4003318506604
SKU leverancier 70IB/50HB80 C
Merk ABUS
Gewicht 298 Gram
Verpakking Blister lengtes
Totale hoogte 135 MM
Afwerking beugel Slagvast kunststof
Afwerking slotkast Vinyl omhulsel
Beugelbreedte 23 MM
Beugelconfiguratie Hoge beugel
Beugeldiameter 9 MM
Beugelhoogte 80 MM
Beugelhoogte range 70.1-200 MM
Beugelvergrendeling Dubbel - zelfsluitend
Bijbehorende originele sleutel Abus 65/40-45 nw
Bijbehorende Silca sleutel Ab52
Materiaal beugel Roestvast staal
Materiaal binnenwerk Roestvast staal
Materiaal slotkast Messing
SAP artikelcode H70ib/50hb80 c
Slotkastbreedte 55 MM
Slotkastdikte 31 MM