Abus 85/50HB127 gl.lt.Mst (vp=1) ref. 28
Delen:
Artikelcode (SKU): 349449 SKU leverancier: 02814
Specificaties
Artikelcode (SKU) 349449
EAN 4003318028144
SKU leverancier 02814
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Uitvoering Volgens sleutelcode CM
Totale hoogte 175 MM
Breedte beugel 29 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 17 MM
Hoogte beugel 127 MM
Security Level 7
Diameter (beugel) 8 MM