Abus 85/50HB127 vs. (vp=3) ref. 2418
Delen:
Artikelcode (SKU): 145069 SKU leverancier: 02418
Specificaties
Artikelcode (SKU) 145069
EAN 4003318024184
SKU leverancier 02418
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Totale hoogte 175 MM
Breedte beugel 29 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 17 MM
Hoogte beugel 127 MM
Security Level 7
Diameter (beugel) 8 MM