Abus 85/50HB200 vs. (vp=3) ref. 2420
Delen:
Artikelcode (SKU): 349452 SKU leverancier: 02420
Specificaties
Artikelcode (SKU) 349452
EAN 4003318024207
SKU leverancier 02420
Merk ABUS
Materiaal Messing Opgelast
Verpakking In doosje stuks
Uitvoering Verschillendsluitend CM
Totale hoogte 248 MM
Breedte beugel 29 MM
Breedte kast 50 MM
Diepte kast 17 MM
Hoogte beugel 200 MM
Security Level 7
Diameter (beugel) 8 MM