WT VERYFLEX slangklem 9 MM (W2) 60 -380(1 Pc.) ref. AVW2SWT09060380-E001
Delen:
Artikelcode (SKU): 131438 SKU leverancier: AVW2SWT09060380-E001
Specificaties
Artikelcode (SKU) 131438
EAN 5420023930088
SKU leverancier AVW2SWT09060380-E001
Merk WT
Materiaal rvs
Lengte 380 MM
Diameter 60 MM
Verpakt per 10 ST
Type Type Veryflex
Inhoud verpakking 1
Ts - Klemdikte 60-380
W - Breedte 9
Grondstof W2
Afwerking 9mm-band:Aisi430 schroef:Zn
C max. 60-380
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer WT VERYFLEX slangklem 9 MM (W2) 60 -380(1 Pc.) ref. AVW2SWT09060380-E001 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: