- Medium: perslucht, neutrale gassen en vloeistoffen
- Werkdrukken: 150 bar (zie tabel)
- Temperaturen: -30°C / +150°C
- Materiaal: messing, vernikkeld
| Artikelcode (SKU) | 175514 |
| EAN | 3660058017411 |
| SKU leverancier | DRF.SP04-13/ST |
| Merk | FIVE |
| Materiaal | Staal Opgelast |
| Binnendraad/Buitendraad | Buitendraad |
| Draadmaat | 1/2" |
| Draadsoort1 | Bspp |
| Artikelcode (SKU) | 175514 |
| EAN | 3660058017411 |
| SKU leverancier | DRF.SP04-13/ST |
| Merk | FIVE |
| Materiaal | Staal Opgelast |
| Binnendraad/Buitendraad | Buitendraad |
| Draadmaat | 1/2" |
| Draadsoort1 | Bspp |
| Slangmaat | 13mm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw