| Artikelcode (SKU) | 160881 |
| EAN | 5414919990416 |
| SKU leverancier | 754753150 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 280 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 907 KG |
| Diameter drum | 25 MM |
| Artikelcode (SKU) | 160881 |
| EAN | 5414919990416 |
| SKU leverancier | 754753150 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 280 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 907 KG |
| Diameter drum | 25 MM |
| Kabel diameter | 4,8 MM |
| Kabel lengte | 9,2 m |
| Lengte drum | 85 MM |
| Order nr. | 754753150 #ere# |
| Orig. nr. | Ebl900 |
| Overbrenging | 464:1 |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 0 kg | 1,28 - 6 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 227 kg | 1,08 - 12 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 454 kg | 0,88 - 22 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 681 kg | 0,72 - 32 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 907 kg | 0,5 - 36 m/min - A |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw