| Artikelcode (SKU) | 268371 |
| EAN | 5414919990430 |
| SKU leverancier | 754753155 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 700 W |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 1360 KG |
| Diameter drum | 50.80 MM |
| Artikelcode (SKU) | 268371 |
| EAN | 5414919990430 |
| SKU leverancier | 754753155 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 700 W |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 1360 KG |
| Diameter drum | 50.80 MM |
| Kabel diameter | 4.8 MM |
| Kabel lengte | 15.2 m |
| Lengte drum | 73.66 MM |
| Order nr. | 754753155 #ere# |
| Orig. nr. | El1400 |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 0 kg | 6,87 - 23 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 1022 kg | 3,29 - 158 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 1361 kg | 2,15 - 220 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 340 kg | 4,5 - 66 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 681 kg | 4,07 - 131 m/min - A |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw