| Artikelcode (SKU) | 160882 |
| EAN | 5414919990447 |
| SKU leverancier | 754753156 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1.1 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 2268 KG |
| Diameter drum | 120 MM |
| Artikelcode (SKU) | 160882 |
| EAN | 5414919990447 |
| SKU leverancier | 754753156 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1.1 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 2268 KG |
| Diameter drum | 120 MM |
| Kabel diameter | 6.3 MM |
| Kabel lengte | 15,2 m |
| Order nr. | 754753156 #ere# |
| Orig. nr. | El2300 |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 0 kg | 7,35 - 29 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 1134 kg | 3,5 - 150 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 1704 kg | 2,62 - 219 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 2268 kg | 1,8 - 278 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 568 kg | 4,7 - 94 m/min - A |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw