| Artikelcode (SKU) | 268372 |
| EAN | 5414919990454 |
| SKU leverancier | 754753160 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 4.95 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 5443 KG |
| Diameter drum | 63,5 MM |
| Artikelcode (SKU) | 268372 |
| EAN | 5414919990454 |
| SKU leverancier | 754753160 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 4.95 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 5443 KG |
| Diameter drum | 63,5 MM |
| Kabel diameter | 9,5 MM |
| Kabel lengte | 26 m |
| Lengte drum | 228 MM |
| Order nr. | 754753160 #ere# |
| Orig. nr. | Sel550012 |
| Overbrenging | 180:1 |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 0 kg | 14,5 - 58 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 1361 kg | 3,4 - 160 m/min - A |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 2721 kg | 2,1 - 259 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 4091 kg | 1,45 - 329 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 5454 kg | 1,1 - 427 m/min - A |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw