| Artikelcode (SKU) | 268376 |
| EAN | 5414919997842 |
| SKU leverancier | 754753166 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 4.75 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 8164 KG |
| Beschermingsklasse | 68 IP |
| Artikelcode (SKU) | 268376 |
| EAN | 5414919997842 |
| SKU leverancier | 754753166 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 4.75 kW |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 8164 KG |
| Beschermingsklasse | 68 IP |
| Diameter drum | 89 MM |
| Kabel diameter | 14 MM |
| Kabel lengte | 22 m |
| Kabel type | Staal |
| Lengte drum | 228.6 MM |
| Order nr. | 754753166 #ere# |
| Orig. nr. | Sel820012 |
| Overbrenging | 432:1 |
| Snelheid - benodigde Ampère bij belasting 0 kg | 7,3 - 75 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 1633 kg | 3,31 - 155 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 3266 kg | 2,44 - 206 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 4899 kg | 1,55 - 308 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 6531 kg | 1,25 - 384 m/min - A |
| Snelheid - Benodigde Ampère bij belasting 8181 kg | 0,93 - 501 m/min - A |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw