| Artikelcode (SKU) | 268360 |
| EAN | 5414919982305 |
| SKU leverancier | 754753112 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 2.3 kW |
| Geluidsniveau | 77 DB(A) |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 500/1000 KG |
| Artikelcode (SKU) | 268360 |
| EAN | 5414919982305 |
| SKU leverancier | 754753112 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 2.3 kW |
| Geluidsniveau | 77 DB(A) |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 500/1000 KG |
| Kabel lengte | 25 m |
| Kabeldikte | 6 MM |
| Maximum hijssnelheid | 10 M/MIN |
| Maximum hijssnelheid onder last | 9 M/MIN |
| Order nr. | 754753112 #ere# |
| Orig. nr. | Bkel500 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw