| Artikelcode (SKU) | 272561 |
| EAN | 5414919997378 |
| SKU leverancier | 758613100 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1000 kW |
| Spanning | 230 V |
| Balkbreedte (M) | 68 - 110 MM |
| Capaciteit dubbel | 400 KG |
| Artikelcode (SKU) | 272561 |
| EAN | 5414919997378 |
| SKU leverancier | 758613100 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1000 kW |
| Spanning | 230 V |
| Balkbreedte (M) | 68 - 110 MM |
| Capaciteit dubbel | 400 KG |
| Capaciteit enkel | 200 KG |
| Draadloos | Ja |
| Hefsnelheid | 8 M/MIN |
| Lengte kabel | 12 m |
| Order nr. | 758613100 #ere# |
| Orig. nr. | Th200-r |
| Snelheid trolley | 14,5 M/MIN |
| Vermogen trolley | 180 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw