| Artikelcode (SKU) | 272562 |
| EAN | 5414919997361 |
| SKU leverancier | 758613102 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1600 kW |
| Spanning | 230 V |
| Balkbreedte (M) | 68 - 110 MM |
| Capaciteit dubbel | 999 KG |
| Artikelcode (SKU) | 272562 |
| EAN | 5414919997361 |
| SKU leverancier | 758613102 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1600 kW |
| Spanning | 230 V |
| Balkbreedte (M) | 68 - 110 MM |
| Capaciteit dubbel | 999 KG |
| Capaciteit enkel | 500 KG |
| Draadloos | Ja |
| Hefsnelheid | 8 M/MIN |
| Lengte kabel | 18 m |
| Order nr. | 758613102 #ere# |
| Orig. nr. | Th500-r |
| Snelheid trolley | 14,5 M/MIN |
| Vermogen trolley | 180 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw